نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

 

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش.انواع یخچال و فریزر در مدلهای مختلف، اجاق گاز، جاروبرقی، ظرفشویی، مایکروفر، وسایل برقی آشپزخانه و در نهایت ماشین لباسشویی تولیدات برند اروپایی و معتبر Bosch هستند. قطعا یکی از انتخاب های شما در صورتی که بخواهید برای خرید خود هزینه نمایید این مارک خواهد بود. مهم تر از اینکه از چه برندی خرید می کنید این است که از خدمات تعمیرات و تعمیرگاه های مجاز و معتبر آن آگاه شوید. ما به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش پس از سالها فعالیت و کسب تجربه در این زمینه به مشتریان خود توصیه می کنیم هر از گاهی دستگاه مورد بررسی فنی قرار گیرد. پس از پایان زمان گارانتی دیگر نمی توانید از سرویس های نمایندگی های بوش بهره مند شوید و تنها راه مراجعه به مراکز تعمیراتی و تعمیرگاه های معتبر می باشد مجموعه دیلرز سرویس به عنوان یک مرکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه لباسشویی بوش آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد .

موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

مجموعه فنی ما در استان تهران واقع است و آماده ارسال سرویس به تمام نقاط این شهر ( شمال، جنوب، شرق، غرب و حومه ) می باشد. از لحاظ زمانی هیچ محدودیتی وجود ندارد و در ساعات مختلف شبانه روز و در هر زمان که رفع مشکل برای دستگاه شما ضروری بود با ما تماس بگیرید، کارشناسان پشتیبان پاسخگوی شما خواهند بود.

تعویض قطعات امری اجتناب ناپذیر است و در برخی شرایط برای رفع مشکل پیش آمده برای دستگاه توسط تعمیرگاه های مجاز و یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش لازم است تا قطعه ی معیوب عوض شود. یکی از مهمترین موارد اصل و ارجینال بودن قطعات مطابق با هر برند می باشد که موجب می گردد کیفیت عملکرد دستگاه همانند روزهای اولیه پس از خرید باشد. برای اطمینان بخشیدن به مشتریان خود ضمانت نامه سه ساله بابت این قطعات ارائه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با مرکز تعمیراتی دیلرز سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس بگیرید

خواندن 1983 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید