نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

 

 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ.برند آلمانی AEG یکی از مطرح ترین کمپانی های عرضه کننده ی لوازم خانگی است. ماشین ظرفشویی یکی از محصولاتی است که توسط این برند در انواع هوشمند تولید و به بازار عرضه شده است. این محصول با دارا بودن برنامه های شستشوی متفاوت از قبیل اتوماتیک، شستشوی 30 دقیقه ای، کم مصرف و شستشوی قوی در منازل دستیار خانم های خانه دار است. در صورتی که هر گونه مشکلی در طرز استفاده از این محصول داشتید می توانید با مرکز خدمات تعمیرات دیلرز سرویس تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ تماس بگیرید. در برخی موارد نیز مشکلاتی برای این وسیله به وجود می اید که نیازمند عیب یابی و رفع آن توسط تکنیسین می باشد، در این شرایط نیز مجموعه دیلرز سرویس ارائه دهنده ی سرویس های لازم به متقاضیان خواهد بود.

در صورت مشاهده ی چه مشکلاتی با تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ تماس بگیریم؟

ماشین های ظرفشویی نیز همانند سایر لوازم خانگی برقی امکان مواجه به عیوب و مشکلاتی را دارند. برای مثال برخی از این Error ها عبارتند از :

  • آب موجود در دستگاه تخلیه نمی گردد.
  • دستگاه روشن نمیشود و یا دچار اتصالی شده است.
  • آب وارد آن نمی شود.
  • دستگاه نشتی آب دارد.

در اکثر مواقع با بررسی اتصالات و شلنگ دستگاه و میزان فشار آب برخی از این موارد قابل حل هستند اما اگر کد خطای نشان داده شده در نمایشگر این وسیله مربوط به خطاهای فنی باشد، ماشین ظرفشویی شما باید مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد.

ضمانت کتبی نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

در برخی از موارد قطعات دستگاه دچار خرابی یا فرسودگی یا شکستگی می باشد و لازم است که یک یا چند قطعه ی آن عوض شود. بسیاری از افراد نگران ارجینال نبودن قطعات تعویض شده هستند ولی با ارائه ضمانت کتبی به شما اطمینان می دهیم که قطعات صد در صد با کیفیت و اصلی را ارائه خواهیم داد.

خواندن 1840 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید