نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس.اینروزها برند آمریکایی وستینگهاوس به یکی از مارک های معتبر و پر طرفدار مردم تبدیل شده است و در بازار لوازم خانگی کشور مورد اعتماد مردم قرار گرفته است. در واقع اصالت این برند مربوط به کشور سوئیس می باشد اما کارخانه های تولید کننده آن در آمریکا قرار دارند. این برند نیز همانند ویرپول یا جنرال الکتریک با عرضه ی محصولات با کیفیت موجب شده است تا در کشور ما افراد زیادی به خریداری این محصولات روی آورند.

ضرورت مراجعه به تعمیرگاه مجاز یا نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر وستینگهاوس

اگر شما یخچال یا فریزر خود را از این برند انتخاب کرده اید و در هر موردی چه موضوعاتی که به بخشی فنی مربوط می شود و یا شکستگی های مربوط به بدنه لازم است که از خدمات پس از فروش استفاده نمایید . در صورت مواجهه با مشلات احتمالی،اگر کارت گارانتی دستگاه شما منقضی شده است، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر،تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس ضروری می باشد. برخی از مشکلات احتمالی که امکان دارد برای این قبیل وسایل پیش بیاید عبارتند از :

صدای زیاد در هنگام کار کردن فریزر- نمایش کدهای خطا در نمایشگر یخچال- برفک زدن بیش از حد فریزر- یخ زدن و منجمد شدن مواد غذایی داخل یخچال- روشن نشدن دستگاه و بسیاری از موارد دیگر ....

- به چه علت تاکید می کنیم که به مرکز تعمیراتی معتبر،تعمیرگاه های مجاز یا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس مراجعه نمایید و از سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران متفرقه بپرهیزید؟

با توجه به اینکه یخچال یا فریزر شما یک محصول خارجی می باشد از لحاظ تست و ارزیابی مشکل لازم است که این کار توسط کارشناسان فنی مجرب انجام شود و هم چنین اگر لازم باشد که قطعه ی جدید را خریداری نمایید، تمامی قطعات جانبی لازم را با قیمت هایی مناسب و هم چنین با ضمانت ارجینال بودن محصول در تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس به فروش می رساند.

خواندن 2712 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید