نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک.اگر یک یخچال ساید بای ساید از برند General Electric خریداری نموده اید،حتما به خدمات تعمیرات و تعمیرگاه های جنرال الکتریک توجه داشته باشید. در صورتی که این دستگاه در مدتی که کارت گارانتی اعتبار دارد دچار مشکلی شود می توانید از خدمات رایگان و گارانتی نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش جنرال الکتریک استفاده نمایید اما اگر مدت بیشتری از زمان خریداری آن می گذرد و یخچال ساید شما دارای گارانتی نمی باشد، قطعا نیازمند مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک هستید. یکی از توصیه های همیشگی ما به مشتریان این است که در صورت بروز هر گونه خرابی و مشاهده ی موارد مشکوک که خارج از روال طبیعی کارکرد یک دستگاه برقی و یخچال می باشد، حتما و سریعا نسبت به پیگیری ان اقدام کنند تا از به وجود امدن اشکالات بیشتر و آسیب به دستگاه جلوگیری شود. بدین منظور می توانید از طریق شماره هایی که در سایت ما موجود است با مرکز تعمیراتی دیلرز سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس حاصل نمایید. ما در مجموعه ی فنی دیلرز سرویس در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی تماس و نیاز های شما خواهیم بود.

عدم نیاز به جابه جایی دستگاه برای استفاده از سرویس های خدمات تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

استفاده از کارشناسان و تکنیسین های مجرب موجب شده است تا خدمات ما در طی سالیان طولانی فعالیت در این زمینه مورد رضایت و پسند مشتریانمان قرار گیرد و پاسخگوی اعتماد آنها باشیم.برای تعمیرات هیچ نیازی به جابه جایی وسیله نخواهد بود و دیلرز سرویس،تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک امکان سرویس دهی کامل در محل شما را دارد. هم چنین ارسال کارشناس به تمامی نقاط استان تهران و حومه امکان پذیر است و مدتی پس از تماس و ثبت تقاضای شما یکی از تکنیسین های ما به محلی که به عنوان آدرس ذکر کرده اید اعزام می شود.

خواندن 2018 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید