نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آمانا

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا

نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا(amana).مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی دیلرز سرویس.برترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات یخچال های فریزر ساید بای ساید آمانا در تمام نقاط تهران و حومه بصورت 24 ساعته و فوری.تعمیرات بصورت 100% تضمینی در منزل شما توسط کادر مجرب و فوق حرفه ای دیلرز سرویس می باشد.تعمیرات بدون وقفه و خیلی سریع می باشد در کمتر از 2 ساعت و همچنین تمامی قطعات اورجینال و اصل می باشد با 3 سال ضمانت کتبی!

نمایندگی تعمیرات آمانا

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا(amana).تعمیرات توسط دیلرز سرویس بزرگترین و بهترین تیم تعمیرات لوازم خانگی در ایران.اگر قصد دارید یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا خود را تعمیر کنید و حداقل تا چند سال دغدغه ای بابت خرابی آن یخچال ساید نداشته باشید کافیست که همین الان تلفن رو بردارید و با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آمانا در ایران تماس بگیرید.ما آماده ایم تا تعمیرکاران مجرب،متخصص و متعهد خود را در سریعترین زمان ممکن به منزل شما در تمام نقاط تهران بزرگ و حومه اعزام نماییم.با ما تماس بگیرید...

خواندن 2369 دفعه

دیدگاه‌ها  

0 #2 یگانه فر 1395-03-31 01:13
سلام در مورد مطالبی که در تاریخ 05_11_1394 در خصوص یخچال فریزر آمانا حضورتان عرض کردم تعمیر کاری در اهواز است که میگوید امکان دارد المنتها یا ترموکوپلها و یا رله های آن دچار مشکل شده باشند آیا نظریه ایشان قابل قبول است؟
لطفا نتیجه را بفرمایید. متشکرم
نقل قول کردن
0 #1 نمایندگی تعمیرات آمانا 1394-11-05 16:24
به نقل از یگانه فر:
سلام یخچال فریزر آمانا دارم که در حال حاضر فریزر خوب کار میکند و یخچال آن از دیروز بطور کل خنک نمیکند .ضمنا بند ه شهرستان اهواز هستم .
اگر امکان دارد تعمیر کار آمانا را معرفی و یا اینکه جهت تعمیر راهنمایی فرمایید.

درود بر شما.باید خدمت شما عرض کنم که خدمات تعمیرات یخچال فریزر آمانا ما فقط محدود به استان تهران و حومه می باشد و در حال حاضر فعالیتی در شهرستانها نداریم.موفق باشید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید