نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال

 

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ناسیونال

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال.محصولات ژاپنی ناسیونال سالهاست که به عنوان یکی از برند های شناخته شده و محبوب مورد توجه مردم در بازار لوازم خانگی کشور می باشد. یکی از این محصولات مایکرویو است که امروزه در هر خانه ای و در اکثر ادارات و شرکت ها نیز به چشم می خورد و به طور روزانه چند بار جهت گرم کردن غذا و پخت و پز از آن استفاده می شود. امکان بروز خرابی و مشکلات در این دستگاه نیز همانند سایر لوازم خانگی طبیعی می باشد.

در صورت مشاهده چه مواردی با تعمیرگاه ها و نمایندگی مایکروفر ناسیونال تماس بگیریم؟

وسایل برقی بسیار حساس هستند و در صورتی که ایمنی آنها در فواصل زمانی متفاوت چک نشود می توانند خطر آفرین باشند، بنابراین اگر هر یک از موارد زیر را مشاهده کردید شک نکنید که این وسیله دچار مشکل شده است و لازم است که تنها از طریق یک تماس با مجموعه ی ما که سالهاست به عنوان تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال فعالیت داریم، ارتباط برقرار نمایید و در کمترین زمان از سرویس های تعمیراتی ما استفاده نمایید . علایم و نشانه های بروز مشکل در انواع مایکرویو عبارت است از:

  • دستگاه روشن نمی شود و یا اینکه روشن می شود ولی گرما و حرارت لازم برای گرم نمودن و یا درست کردن غذا فراهم نمی گردد.
  • در هنگام روشن کردن و یا در حین کار کردن بوی سوختگی ناشی از المنت به مشام می رسد.
  • اگر احساس کردید که از دستگاه دود بلند می شود، سریعا دستگاه را خاموش کرده و با مراکز تعمیراتی معتبر یا نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال تماس بگیرید، زیرا این مورد بسیار خطر ناک می باشد.
  • اگر حواستان نبوده و قاشق یا قابلمه و ظروف فلزی را در دستگاه قرار داده اید، ممکن است که لامپ مگنترون سوخته باشد.
  • در حین زدن دوشاخه به برق دستگاه اتصالی نموده است.
  • اگر قطعات ماکرویو دچار صدمه یا شکستگی شده باشد، ما به عنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر ناسیونال تامین کننده قطعات ارجینال خواهیم بود.
خواندن 3147 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید