نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

 

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی.برند ال جی یکی از مارک های معروف و شناخته شده در خاورمیانه و کشور ایران است که خیلی از افراد جامعه وسایل مختلف و مورد نیاز خود را با اطمینان از این برند خریداری می کنند. LG تولید کننده ی انواع ماشین لباسشویی جدید و هوشمند در مدل های مختلف می باشد که همگی دارای چندین برنامه ی شستشوی متفاوت هستند و مشخصات متفاوتی از لحاظ نوع موتور، خشک کن و .... دارند. خدمات دیلرز سرویس تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی عبارتند از :

  • تعمیرات دستگاه در خصوص ایجاد مشکلات احتمالی
  • سرویس در محل و عدم نیاز به جابه جایی دستگاه معیوب
  • تعویض قطعات فرسوده با قطعات ارجینال
  • ارائه ضمانت کتبی سه ساله در ازای قطعات تعویض شده

برای بررسی کارشناسانه و عیب یابی فنی دستگاه خود با مرکز تعمیراتی دیلرز سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید. در مناسب ترین زمان و در اسرع وقت یکی از تعمیرکاران ما به محل مربوطه اعزام می گردد. اگر ساکن تهران و شهر های حومه هستید می توانید در هر سات از شبانه روز از سرویس های لازم برخوردار شوید.

در چه مواردی باید به تعمیرگاه ها یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مراجعه نماییم ؟

در صورت مشاهده ی مواردی مثل وجود جرم و رسوب در دستگاه، اشکال در تخلیه ی اب و پایین آمدن کیفیت شستشو، روشن نشدن ماشین لباسشویی LG، مشاهده ی ERR های مختلف در نمایشگر هوشمند، عدم توانایی تخلیه ی کامل آب، اتصالی بدنه، صداهای غیر طبیعی و ثابت نبودن پایه های دستگاه و ایجاد لرزش در هنگام انجام عملیات با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و مشکلات وسیله ی خود را با کارشناسان دیلرز سرویس تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مطرح کنید.

خواندن 3306 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید